Dzień Mężczyzny z kabaretem FiFa RaFa w Spalonej

Dzień Chłopaka, Dzień Mężczyzny, Dzień Chłopa – aż trzy święta znajdziemy w kalendarzu. I co? Cisza. Żadnych fanfar, sztucznych ogni, butelek szampana. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kunicach postanowił zmienić tę świecką tradycję i z okazji przypadającego 10 marca Dnia Mężczyzny zaprosił specjalny program Kabaretu FiFa RaFa. Komicy wystąpią w WOK Spalona 16 marca o godz. 19.00

Kabaretowe małżeństwo, czyli Ola i Mateusz Kwiatkowscy, wystąpi z najnowszym programem, w którym w zabawny sposób przedstawi problemy i rozterki, z jakimi musi się borykać niejeden mężczyzna.FiFa RaFa to duet na estradzie i w życiu, mieszanka wybuchowa doświadczenia scenicznego i autentycznego uczucia, dzięki czemu prezentowane przez nich skecze to życiowa codzienność ukazana w komediowy sposób. Program „Love is in the air” jest najnowszym zbiorem skeczów tej grupy. Nie znajdziecie ich w sieci, dlatego warto na żywo pośmiać się wspólnie z nimi z niedoskonałości małżeńskich.

Choć to wydarzenie kulturalne dedykowane jest panom, to nie może u ich boku zabraknąć najbliższych towarzyszek. GOKiS Kunice planuje na ten dzień specjalne męskie akcenty (tym razem bez kwiatów i rajstop, ale………….), ale gdyby zdradzić wszystkie szczegóły, nie byłoby niespodzianki. Organizatorzy serdecznie zapraszają na ponad godzinę niebanalnej rozrywki i choć tym razem nie ma wejściówek, to należy pamiętać, że ilość miejsc jest ograniczona.

Zatem Panowie, nie ociągajcie się – zafundujcie sobie i swoim partnerkom czas relaksu i dobrej zabawy w najbliższą sobotę.

Dzień Mężczyzny z kabaretem FiFa RaFa w Spalonej