Oferta

Bieniowice:

Zajęcia plastyczne dla dzieci – wtorek, godz. 16:00

Treningi piłki nożnej dla dzieci – środa, godz. 18:00

Tenis stołowy– piątek, godz. 15:30

Zajęcia kulinarne – dwie soboty w miesiącu

Golanka Górna: 

Warsztaty plastyczne dla dzieci – wtorek, godz. 14:00

Zajęcia informatyczne – wtorek, godz. 16:30

Zajęcia plastyczno – techniczne dla dzieci – środa, godz. 15:00

Tenis stołowy – środa, godz. 17:00

Warsztaty krawieckie – czwartek, godz. 15:00

Zajęcia wokalne – czwartek, godz. 16:30

Zajęcia teatralne – piątek, godz. 17:00

Zajęcia plastyczno – techniczne dla dorosłych – sobota, godz. 17:00

Zajęcia kulinarne – co drugi tydzień, godz. 14:00

Grzybiany:

Aerobik grupa I – czwartek, godz. 18:00, poniedziałek, godz. 19:15

Aerobik grupa II – poniedziałek, godz. 19:15, czwartek godz. 18:00

Papierkowo – wtorek, godz. 16:00

Ruch to zdrowie – środa, godz. 15:00

Zrób to sam, warsztaty florystyczne – czwartek, godz. 15:00

Szydełko i druty – czwartek, godz 17:00

Baśń i bajka – piątek, godz 16:00

Spacer z kijami – sobota, godz 18:00

Kulinaria dla dorosłych – sobota, godz. 14:00

Jaśkowice Legnickie:

Gimnastyka dla dzieci – wtorek, godz. 16:00

Zajęcia komputerowe – środa, godz. 16:00

Zajęcia kulinarne – jedna środa w miesiącu, godz. 16:00

Ćwiczenia wzmacniające dla dorosłych – czwartek, godz. 17:00

Zajęcia plastyczne dla dzieci – piątek, godz. 16:00

Tenis stołowy – czwartek, godz. 16:15

Kunice:

Zajęcia plastyczno – techniczne (grupa młodsza) – środa, godz. 16:00

Zajęcia plastyczno – techniczne (grupa starsza) – wtorek, godz. 16:00

Przygoda z książką – czwartek, godz. 16:45

Taniec nowoczesny (grupa młodsza) – wtorek, godz 15:30

Taniec nowoczesny (grupa starsza) – środa, godz 15:30

Warsztaty wokalne – środa, godz. 14:30

Sekcja brydżowa – środa, godz 18:00

Język angielski (grupa starsza) – piątek, godz. 15:30

Język angielski (grupa młodsza) – piątek, godz. 16:15

Sekcja szachowa – czwartek. godz. 15:30

Tenis stołowy – wtorek, godz. 18:00, czwartek, godz. 18:00

Kapela Kunice – wtorek, godz. 16:00

Miłogostowice:

Zajęcia z ceramiki – Pierwsza środa miesiąca, godz. 17:00

Odrabianie lekcji – od wtorku do piątku, godz. 14:30

Zajęcia kulinarne – pierwszy piątek miesiąca, godz. 15:30

Warsztaty plastyczno-techniczne dla dzieci – wtorek, godz. 15:30

Pątnów Legnicki: 

Odrabianie lekcji – od wtorku do piątku, godz. 14:00

Sekcja gier stolikowych – czwartek, godz. 16:00

„Klub młodego odkrywcy” – piątek, godz. 16:00

Sekcja czytania – wtorek, godz. 16:00

Sekcja szachowa – czwartek, godz. 17:45

Aerobik – wtorek, godz. 18:00 i czwartek, godz.19:00

Koło dojrzałych talentów – dwa razy w miesiącu (pierwszy i ostatni tydzień w miesiącu),środa lub sobota, godz. 18:00

Kulinaria dla dzieci – ostatnia sobota miesiąca

Rosochata:

Aerobik – wtorek i piątek, godz. 18:00

Tenis stołowy – czwartek, godz. 14:30

Zajęcia plastyczne dla dzieci – piątek, godz. 14:30

Zajęcia kulinarno-artystyczne dla dorosłych – czwartek, godz. 16:30

Warsztaty wokalne – wtorek 14:30

Chemia i biologia w pigułce – wtorek, godz. 17:00

Ruch to zdrowie – sobota, godz. 16:00

Książka moim przyjacielem – sobota, godz. 14:00

Prace biblioteczne – sobota, godz. 17:00

Sekcja szachowa – czwartek, godz. 16:45

Spalona:

Aerobik – poniedziałek, godz. 18:15 i środa, godz. 19:00

Warsztaty czytelnicze – piątek, godz. 16:00

Karate – poniedziałek i czwartek, godz. 16:00

Tenis stołowy – wtorek, godz. 15:30

Zajęcia plastyczno-techniczne – czwartek, godz. 16:00

Zajęcia kulinarne dla dzieci – czwartek, godz. 16:00

Zajęcia kulinarne dla kobiet – jeden czwartek w miesiącu, godz. 12:30

Szczytniki Małe:

Odrabianie lekcji – wtorek, środa i piątek, godz. 14:00

Zajęcia fryzjerskie – środa, godz. 17:00

Zajęcia kulinarne – sobota, godz. 15:00

Zajęcia plastyczno-techniczne – wtorek, godz. 16:00

Warsztaty ceramiczne – piątek, godz. 15:00

Spotkanie harcerskie – piątek, godz. 17:00

Szczytniki Nad Kaczawą: 

Zajęcia plastyczne – środa, godz. 15:30

Warsztaty wokalne – czwartek, godz. 14:30

Aerobik – środa i piątek, godz. 18:00

„Bajkowo dla maluchów” – pierwszy wtorek miesiąca, godz. 16:00

Zajęcia kulinarne dla dzieci – ostatni piątek miesiąca, godz. 16:00

Spotkanie Koła Gospodyń Wiejskich – ostatni czwartek miesiąca, godz. 17:00