Oferta

Zajęcia                       Miejscowość Pon. Wt. Śr. Czw. Pt. Sob.  
Aerobik Bieniowice     18:00 20:00      
Tenis stołowy Bieniowice         15:00    
Zajęcia plastyczne dla dzieci Bieniowice     15:30        
Zajęcia kulinarne Bieniowice   Jedna sobota w miesiącu  
Odrabianie lekcji Golanka Górna   15:00 15:00 15:00 15:00    
Warsztaty wokalne Golanka Górna       16:30      
Zajęcia informatyczne Golanka Górna   16:30          
Język angielski Golanka Górna   14:00   14:00      
Warsztaty kulinarne Golanka Górna           15:00  
Zajęcia plastyczno-techniczne Golanka Górna         16:00    
Aerobik grupa I Grzybiany   19:00     19:00    
Aerobik grupa II Grzybiany 18:00     18:00      
Szachy dla dzieci Grzybiany     16:00        
„Papierkowo” zajęcia dla dzieci Grzybiany       16:00      
Zajęcia ruchowe dla dzieci Grzybiany   15:00          
Rękodzieło dla Pań Grzybiany       17:00      
„Zrób to sam” zajęcia dla dzieci Grzybiany         15:00    
„Bajka i baśń” wspólne czytanie Grzybiany         16:00    
„Kulinaria” Grzybiany Jedna sobota w miesiącu, godz. 14:00
„Spacer z kijkami lub bez” Grzybiany           18:30  
Odrabianie lekcji Grzybiany   14:00 14:00 14:00 14:00    
„Nowoczesna Pani” Grzybiany Dwa piątki w miesiącu , godzina 19:45
Tenis stołowy Jaśkowice Leg.   16:30          
Sekcja brydżowa Jaśkowice Leg.   18:00          
Zajęcia komputerowe Jaśkowice Leg.     16:30        
Ćwiczenia wzmacniające – dorośli Jaśkowice Leg.       17:30      
Zajęcia plastyczne dla dzieci Jaśkowice Leg.         16:30    
Zajęcia kulinarne Jaśkowice Leg.           14:00  
Taniec nowoczesny gr. starsza Kunice     15:30        
Taniec nowoczesny gr. młodsza Kunice   15:30          
Aerobik Kunice 18:00     17:00      
Sekcja brydżowa Kunice     18:00        
Zajęcia plastyczno-techniczne gr. młodsza Kunice     16:00        
Zajęcia plastyczno-techniczne gr. starsza Kunice   16:00          
Sekcja szachowa Kunice       16:30      
Tenis stołowy Kunice   18:00   18:00      
Zabawy sportowe dla dzieci Kunice         16:00    
Przygoda z książką Kunice       16:00      
Zajęcia wokalne Kunice     14:30        
Kapela Kunice Kunice   16:00          
Zajęcia plastyczno-techniczne Miłogostowice     15:30        
Zajęcia kulinarne Miłogostowice Pierwszy i ostatni piątek miesiąca, godz. 15:00
Odrabianie lekcji Pątnów Leg.   15:00 15:00 15:00 15:00    
Zajęcia kulinarne dla dzieci Pątnów Leg. Jedna sobota w miesiącu, godz. 14:00  
Sekcja gier stolikowych Pątnów Leg.     15:30        
„Klub młodego odkrywcy” Pątnów Leg.         16:00    
Przygoda z książką Pątnów Leg.     17:00        
Aerobik Pątnów Leg.   18:00   19:00      
Sekcja szachowa Pątnów Leg.       17:45      
„Koło dojrzałych talentów” Pątnów Leg. Dwa piątki w miesiącu  
Zajęcia wokalne Rosochata   14:30          
Sekcja szachowa Rosochata       15:30      
Tenis stołowy Rosochata       15:15      
Aerobik Rosochata 18:30 18:30     18:30    
Taniec nowoczesny grupa starsza Rosochata         16:00    
Taniec nowoczesny grupa młodsza Rosochata         15:00    
Język angielski Rosochata   16:00          
Zajęcia kulinarne/artystyczne Rosochata       16:30      
Zajęcia plastyczno-techniczne Rosochata         14:00    
Ruch to zdrowie Rosochata           18:00  
Książka moim przyjacielem Rosochata           14:00  
Prace biblioteczne Rosochata           17:00  
Chemia i biologia w pigułce Rosochata   17:00          
Aerobik Spalona 19:00   19:00        
Karate Spalona 17:00     17:00      
Tenis stołowy Spalona       16:00      
Warsztaty kulinarne dla dzieci Spalona   16:00          
Warsztaty czytelnicze Spalona       16:00      
Warsztaty plastyczne dla dzieci Spalona         16:00    
Warsztaty kulinarne dla dorosłych Spalona jeden czwartek w miesiącu, godz. 12:30
Warsztaty plastyczne dla dorosłych Szczytniki Małe   16:00          
Warsztaty plastyczne dla dzieci Szczytniki Małe   15:00          
Tenis stołowy Szczytniki Małe     17:00        
Zajęcia kulinarne Szczytniki Małe         15:00    
Zajęcia krawieckie Szczytniki Małe         18:00    
Zajęcia teatralne Szczytniki Małe           17:00  
Zajęcia plastyczno-techniczne Szczytniki Małe           15:00  
Aerobik Szczytniki N/K   20:00   20:15      
Warsztaty plastyczne Szczytniki N/K     15:00        
Warsztaty wokalne Szczytniki N/K       14:30