Oferta

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kunicach

ZajęciaMiejscowośćPon.Wt.Śr.Czw.Pt.Sob.
Sekcja brydżowaKunice  18:00   
Studio piosenkiKunice 15:00   
AerobikKunice18:30    18:30   
Sekcja szachowaKunice  17:30   
Kapela KuniceKunice 16:00    
Kunice     
Akademia Avatara Taniec współczesny – grupa młodszaKunice 15:15  15:45  
Akademia Avatara Taniec współczesny – grupa starszaKunice 16:15  16:45  
Zajęcia plastyczne – grupa starszaKunice   16:00  
Zajęcia plastyczne – grupa młodszaKunice   17:00  
Tenis stołowyKunice  18:00   

Wiejski Ośrodek Kultury w Bieniowicach

ZajęciaMiejscowośćPon.Wt.Śr.Czw.Pt.Sob.
ZumbaBieniowice   18:15  
AerobikBieniowice  17:15   
Zbiórka harcerskaBieniowice    17:00 
Warsztaty kulinarne*Bieniowice     12:00
Warsztaty plastyczneBieniowice 15:30    
Warsztaty muzyczno-teatralne*Bieniowice     12:00
Gry stolikoweBieniowice   15:30  
Klub Mola KsiążkowegoBieniowice  15:30   
Gry i zabawy ruchoweBieniowice 17:30    

*Zajęcia odbywają się co dwa tygodnie

Wiejski Ośrodek Kultury w Golance Górnej

ZajęciaMiejscowośćPon.Wt.Śr.Czw.Pt.Sob.
Tenis stołowyGolanka Górna 15:00    
Warsztaty malowania dla najmłodszychGolanka Górna  15:00   
Zajęcia wokalneGolanka Górna   16:30  
Warsztaty plastyczno-techniczneGolanka Górna    15:00 
Książka moim przyjacielem – wspólne czytanieGolanka Górna    17:00 
Sekcja gier planszowych Golanka Górna  17:00   
Warsztaty kulinarna dla dzieciGolanka Górna   17:00  

Wiejski Ośrodek Kultury w Grzybianach

ZajęciaMiejscowośćPon.Wt.Śr.Czw.Pt.Sob.
Zumba – dorośliGrzybiany18:30 18:30   
Zumba – dzieciGrzybiany  17:30   
AerobikGrzybiany 19:00  19:00 
Zajęcia plastyczno-techniczne „Pomyśl i zrób”Grzybiany 16:30    
„Kącik igły, nitki i szydełka”Grzybiany  15:30   
„Warsztaty florystyczne”Grzybiany   15:30  
„Kącik malucha” / Poczytajmy sobieGrzybiany    15:30 
Kulinaria *Grzybiany     13:00
„Nowoczesna Pani” *Grzybiany    19:45 

 * Zajęcia odbywają się raz w miesiącu

Wiejski Ośrodek Kultury w Jaśkowicach Legnickich

ZajęciaMiejscowośćPon.Wt.Śr.Czw.Pt.Sob.  
Gry stolikoweJaśkowice Legnickie 15:00
Tenis stołowy dla dzieciJaśkowice Legnickie16:00
Koło Gospodyń WiejskichJaśkowice Legnickie 17:00
Zajęcia kulinarne dla dzieciJaśkowice Legnickie16:00
Tenis stołowy dla dorosłychJaśkowice Legnickie 17:30
Zajęcia artystyczno-teatralneJaśkowice Legnickie 16:00
Zajęcia plastyczne dla dzieciJaśkowice Legnickie 12:00
Jaśkowice Legnickie
Jaśkowice Legnickie

 *zajęcia odbywają się raz w miesiącu

Wiejski Ośrodek Kultury w Miłogostowicach

ZajęciaMiejscowośćPon.Wt.Śr.Czw.Pt.Sob.
Zajęcia plastyczneMiłogostowice  15:30   
Zajęcia kulinarne dla dzieci*Miłogostowice    15:30 
Zajęcia sportowe dla dzieci „Sposób na nudę”Miłogostowice     12:00
Tenis stołowy dla dorosłychMiłogostowice 18:00    
Spotkanie Koła Gospodyń Wiejskich „Miłogostowianki”**Miłogostowice   19:00  

*Zajęcia kulinarne dla dzieci odbywają się w pierwszy i ostatni piątek miesiąca

** Koło Gospodyń Wiejskich spotyka się w pierwszy czwartek miesiąca

Wiejski Ośrodek Kultury w Pątnowie Legnickim

ZajęciaMiejscowośćPon.Wt.Śr.Czw.Pt.Sob.
Odrabianie lekcjiPątnów Legnicki 14:3014:3014:3014:30 
AerobikPątnów Legnicki 18:00 19:00  
Taniec współczesny dla dzieciPątnów Legnicki   15:30  
Zajęcia plastyczno-technicznePątnów Legnicki  16:00   
Zajęcia kulinarne dla dzieciPątnów Legnicki     12:00
Koło Dojrzałych TalentówPątnów Legnicki    16:30 
SzachyPątnów Legnicki   18:00  

Wiejski Ośrodek Kultury w Piotrówku

ZajęciaMiejscowośćPon.Wt.Śr.Czw.Pt.Sob.
Zajęcia plastyczno-technicznePiotrówek     
Pracownia ceramicznaPiotrówek     
Deserowe czwartki – zajęcia kulinarne *Piotrówek     

 * zajęcia odbywają się raz w miesiącu  

Wiejski Ośrodek Kultury w Rosochatej

ZajęciaMiejscowośćPon.Wt.Śr.Czw.Pt.Sob.  
Odrabianie lekcjiRosochata 13:0013:0013:0013:00 
Studio Piosenki Grupa młodszaRosochata 14:15    
Studio Piosenki Grupa starszaRosochata 15:00    
Mix Dance Taniec dla dzieciRosochata 17:00    
Zumba dla dorosłychRosochata 18:00    
AerobikRosochata 19:10    
Zajęcia plastyczno-techniczneRosochata  14:30   
Zajęcia kulinarne dla dorosłychRosochata   16:00  
AerobikRosochata   18:00  
PlanszówkiRosochata    14:30 
Kulinaria dla dzieciRosochata    16:30 
„Książka moim przyjacielem” Zajęcia biblioteczneRosochata     14:00

Wiejski Ośrodek Kultury w Spalonej

ZajęciaMiejscowośćPon.Wt.Śr.Czw.Pt.Sob.
KarateSpalona16:30  16:00  
AerobikSpalona18:15 18:15   
Warsztaty teatralneSpalona 16:30    
ZumbaSpalona 19:00    
Tenis stołowySpalona   17:00  
Warsztaty kulinarne dla dzieciSpalona 16:00    
Warsztaty kulinarne dla dorosłych *Spalona   12:30  
Praca z książkąSpalona  12:00   
Warsztaty czytelnicze dla dzieciSpalona   16:00  
Warsztaty plastyczno-techniczne dla dzieciSpalona    16:00 

* Warsztaty kulinarne dla dorosłych raz w miesiącu

Wiejski Ośrodek Kultury w Szczytnikach Małych

ZajęciaMiejscowośćPon.Wt.Śr.Czw.Pt.Sob.
Odrabianie lekcjiSzczytniki Małe  
Pastelowy Świat – zajęcia plastyczneSzczytniki Małe      
Akwarelą malowane Szczytniki Małe     
Markowe planszówki Szczytniki Małe     
Akademia twórczych działań – zajęcia kulinarne Szczytniki Małe     
Piórem pisane -zajęcia z książką i pisakiem Szczytniki Małe     
W krainie dźwięku – zajęcia muzyczne Szczytniki Małe    

Wiejski Ośrodek Kultury w Szczytnikach Nad Kaczawą

ZajęciaMiejscowośćPon.Wt.Śr.Czw.Pt.Sob.
Odrabianie lekcjiSzczytniki nad Kaczawą 14:0014:00 14:00 
Zumba dla dzieciSzczytniki nad Kaczawą 15:45    
BajkodzielniaSzczytniki nad Kaczawą 17:00    
Zajęcia plastyczneSzczytniki nad Kaczawą  15:30   
Ćwiczenia „Zdrowy kręgosłup”Szczytniki nad Kaczawą  18:00   
Warsztaty muzyczneSzczytniki nad Kaczawą   14:30  
Florystyka dla dzieciSzczytniki nad Kaczawą    15:00 
Zajęcia kulinarne dla dzieci*Szczytniki nad Kaczawą     12:00

 *zajęcia kulinarne dla dzieci w drugą i ostatnią sobotę miesiąca

Wiejski Ośrodek Kultury w Ziemnicach

ZajęciaMiejscowośćPon.Wt.Śr.Czw.Pt.Sob.
Zajęcia plastyczne „Kolorowy świat”Ziemnice  17:15   
Spotkanie z książką „Poczytaj mi”Ziemnice   17:15  
Zajęcia techniczne „Zrób to sam”Ziemnice    17:15 
Kulinaria / Kreatywne dzieciZiemnice     12:00
ZumbaZiemnice  18:30