Oferta

ZAJĘCIA i SEKCJE 2017/18
W PLACÓWKACH GOKiS KUNICE

 

Zajęcia Miejscowość Pn Wt Śr Cz Pt Sob
Tenis stołowy Bieniowice  15:00
Zajęcia plastyczno-techniczne Bieniowice  15:30
Zajęcia kulinarne Bieniowice

  ostatnia sobota miesiąca

Odrabianie lekcji w świetlicy Golanka  15:00  15:00  15:00  15:00
Tenis stołowy Golanka  17:00
Warsztaty wokalne dla dzieci Golanka  16:30
Zajęcia informatyczne Golanka  16:00
Język angielski  Golanka

 wtorki i środy godzina 15:15

Zajęcia kulinarne Golanka

 każda sobota godzina 16:00

Zajęcia plastyczno-techniczne Golanka  17:00
Aerobik grupa I Grzybiany  19:00 19:00
Aerobik grupa II Grzybiany   18:00 19:00
Nordic-Walking Grzybiany

18:00

18:00
Odrabianie lekcji  Grzybiany

od wtorku do piątku godzina 14:00

Zajęcia szachowe Grzybiany

15:00

Rękodzieło dla Pań  Grzybiany

17:00

„Nowoczesna Pani” Grzybiany

 jeden piątek miesiąca godzina 19:45

„Zrób to sam” zajęcia techniczne dla dzieci  Grzybiany 15:00
„Papierkowo” zajęcia plastyczne dla dzieci Grzybiany  

15:00

Zajęcia kulinarne dla dzieci Grzybiany

jedna sobota w miesiącu godzina 14:00

Aerobik Jaśkowice Legn.  18:00  18:00
Tenis stołowy Jaśkowice Legn.  15:15
Sekcja brydżowa Jaśkowice Legn. 17:30
„Mix Marzeń” Jaśkowice Legn. 18:00
Zajęcia plastyczne Jaśkowice Legn. 16:00
Zajęcia informatyczne Jaśkowice Legn.

16:00

Odrabianie lekcji Jaśkowice Legn.

od wtorku do piątku godzina 14:00

Tenis stołowy Kunice  18:00  18:15
Aerobik Kunice  18:00  17:00
Sekcja brydżowa Kunice

 17:30

Kapela Kunice Kunice  17:00
Zajęcia plastyczne Kunice  16:00
Nordic-Walking Kunice  17:00
Studio piosenki Kunice

 14:30

Taniec nowoczesny grupa starsza Kunice

15:30

 Taniec nowoczesny grupa młodsza Kunice  15:30  
Zajęcia szachowe Kunice 17:00
Taniec towarzyski – dorośli Kunice 18:15
Taniec towarzyski – dzieci Kunice 16:30
Eksperymenty dla dzieci Miłogostowice  14:00
Zajęcia plastyczno-techniczne Miłogostowice

15:30

Zajęcia kulinarne Miłogostowice

pierwszy i ostatni piątek miesiąca godzina 15:00

Odrabianie lekcji Pątnów Legnicki

 od wtorku do piątku o godzinie 14:00

Zajęcia kulinarne dla dzieci Pątnów Legnicki

 1 i 3 środa każdego miesiąca godzina 16:00

Sekcja gier stolikowych Pątnów Legnicki 16:00
Pilates dla dorosłych Pątnów Legnicki    17:45 18:00
Przygoda z książką Pątnów Legnicki  16:00
Zajęcia szachowe Pątnów Legnicki    18:15
„Klub dojrzałych talentów Pątnów Legnicki

 co drugi wtorek godzina 17:00

Areobik Rosochata
Ruch to zdrowie Rosochata  18:00
Zajęcia szachowe Rosochata  16:00
Klub piosenki Rosochata  14:30
Tenis stołowy Rosochata  14:00
„Kuchcikowo” dla dzieci Rosochata

 co druga sobota godzina 15:00

Taniec nowoczesny Rosochata  15:30
„Książka moim przyjacielem” Rosochata  14:00
Zajęcia plastyczne dla dzieci Rosochata  14:00
Warsztaty artystyczne dla dorosłych Rosochata   16:30
Aerobik Spalona  19:00

 19:00

Łucznictwo Spalona  16:00  16:00
Warsztaty czytelnicze Spalona

16:00 

Karate  Spalona  16:00
Tenis stołowy  Spalona  17:00
Zajęcia plastyczno-techniczne Spalona  16:00
Zajęcia Kulinarne dla dzieci Spalona

 pierwszy wtorek miesiąca godzina 16:00

Zajęcia Kulinarne dla kobiet Spalona

 raz w miesiącu godzina 12:00

Tenis stołowy Szczytniki Małe

 14:00

Warsztaty plastyczne- dorośli Szczytniki Małe  14:00
Zajęcia Krawieckie Szczytniki Małe

 14:00

Zajęcia Kulinarne Szczytniki Małe  14:00
Zajęcia plastyczno-techniczne Szczytniki Małe  17:00
Zajęcia teatralne Szczytniki Małe 14:00
Aerobik Szczytniki N/K  20:00

  20:00

Warsztaty plastyczne Szczytniki N/K

15:00

Warsztaty wokalne Szczytniki N/K

14:30

Zajęcia kulinarne dla dzieci Szczytniki N/K
Zajęcia kulinarne dla dorosłych Szczytniki N/K

 

oferta