Spotkania za Świętym Mikołajem w Gminie Kunice

Wójt Gminy Kunice – Józef Pieróg – oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kunicach zapraszają wszystkie dzieci na spotkania z Mikołajem, który od 3 do 6 grudnia będzie specjalnym gościem najmłodszych mieszkańców gminy.

Radosne dźwięki mikołajowego zaprzęgu, zapakowanego po brzegi upominkami dla dzieci będą sygnałem, że najbardziej oczekiwana w całym roku osoba właśnie przybyła, by obdarować prezentami tych, którzy wzorowo wykonywali swoje obowiązki, byli  dobrzy i potrafili cieszyć się z tego, co mają. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zapewnia, że Mikołaj  dotrze do każdego grzecznego dziecka w gminie, chociaż w różny sposób. W niektórych miejscowościach spotka się z nimi w wiejskich ośrodkach kultury, a do niektórych dojedzie bezpośrednio do ich domów. Tak będzie w Miłogostowicach, Bieniowicach i Piotrówku, w pozostałych – zaprasza dzieci na wspólną zabawę, mikołajkowe konkurencje i wreszcie na ten najbardziej wymarzony moment, czyli wręczenie prezentów.

W godnym przyjęciu Mikołaja pomaga liczne grono osób, które wspólnie z  Gminą i GOKIS Kunice organizują jego wizytę. Są to rady sołeckie, sołtysi, radni oraz rodzice i dziadkowie.

Rozkład trasy przejazdu Mikołaja znajduje się na stronie www.gokis-kunice.pl i na facebooku GOKiS Kunice. O szczegóły można również zapytać w wiejskich ośrodkach kultury.

To będą na pewno najmilsze grudniowe chwile i niezależnie od tego, w jaki sposób przybędzie Święty Mikołaj, Wójt Gminy Kunice życzy, aby te dni upłynęły w uśmiechu i radości, bo nie same upominki, a pozytywna i już świąteczna atmosfera liczy się najbardziej.

Spotkania za Świętym Mikołajem w Gminie Kunice