„Mini Playback Show” w Miłogostowicach

W sobotę 20 listopada rozpoczął się czas andrzejkowych zabaw w Gminnym Ośrodku Kultury i Sporu w Kunicach. Ponieważ jest to ostatni tydzień szaleństw przed rozpoczynającym się adwentem najmłodsi mieszkańcy gminy Kunice zaakcentowali go tańcem i piosenką w konkursie „Mini Playback Show” w Miłogostowicach.

Reprezentanci  poszczególnych placówek w dwóch kategoriach wiekowychprzygotowali na swoje występy bardzo różnorodne układy choreograficzne, dynamiczne, z doskonałym poczuciem rytmu i przede wszystkim z dziecięcą eksplozją radości, jaką dał im taniec. Każdy z zespołów i solistów zaznaczył swoją obecność na scenie jakimś elementem wyróżniającym go spośród innych. Interpretacje utworów oraz piękne stroje sceniczne stworzyły prawdziwe show, podczas którego bawili się nie tyko uczestnicy, ale przede wszystkim widownia.  Starania dzieci zostały nagrodzone nie tylko brawami, ale także ciekawymi grami oraz słodkim upominkiem.

Mini Playback Show jest formą konkursu dlatego jury przyznało następujące miejsca dla reprezentantów Wiejskich Ośrodków Kultury:

Kategoria „młodsi”:

1.      WOK Pątnów Legnicki – Maja Piątek, Zoja Słoma, Hanna Cwynar, Bartek Kiljan

2.      WOK Rosochata – Lilianna Posykaluk, Zuzanna Bartkiewicz. Karolina Głęboka, Antoni Banaś

3.      WOK Bieniowice – Emilka Świątkowska

Wyróżnienie – WOK Rosochata – Lilianna Piątek

Kategoria „starsi”:

1.      WOK Grzybiany – Weronika i Wiktoria Czarny, Zuzanna Ślipko

2.      WOK Bieniowice – Nadia Sawicka, Weronika Ślemp i Robert Stachniewicz

3.      WOK Szczytniki nad Kaczawą – Milena Sobota i Wiktoria Otfinowska

Wyróżnienie  – WOK Golanka Górna  – Wiktoria Pendowska  oraz  WOK Rosochata – Wiktoria Kobierska i Julia Żygadło

Teraz dzieci mają specjalne zadanie domowe – nauczyć tańczy swoich rodziców, by ci mogli zostać królami parkietu już za tydzień w andrzejki. 

„Mini Playback Show” w Miłogostowicach