Spotkanie autorskie z Agnieszką Lingas-Łoniewską

Na niezwykłe spotkanie z niezwykłą autorką Agnieszką Lingas – Łoniewską zaprosił wszystkich Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kunicach. W spotkaniu wzięli udział nie tylko mieszkańcu gminy Kunice, ale również członkowie funclubu autorki, których jak się okazało jest naprawdę wielu. Agnieszka Lingas- Łoniewska, swoją przygodę z pisarstwem zaczęła dziesięć lat temu i w tym czasie napisała trzydzieści powieści. Jej książki są chętnie czytane w bibliotekach na terenie gminy Kunice, dlatego Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kunicach postanowił zrobić czytelnikom prezent i zaprosił pisarkę na spotkanie autorskie. Agnieszka Lingas – Łoniewska opowiadała o tym jak rozpoczęła się jej przygoda z pisarstwem, jak tworzy, co ją inspiruje i co się dzieje kiedy zatraca się w rzeczywistości którą sama tworzy w swoich książkach. Nie zabrakło również opowieści o planach i następnych książkach, autorka zdradziła że w przyszłym roku wyjdzie aż pięć jej książek co ucieszyło wszystkich fanów jej twórczości.

Po spotkaniu ustawiła się kolejka, ponieważ każdy chciał osobiście porozmawiać z autorka, dostać autograf i zrobić sobie zdjęcie.

W przerwach rozmowy z Agnieszką Lingas – Łonieską wystąpił niezwykły muzyczny duet z bardzo przyjemnym dla ucha repertuarem, na scenie wystąpili Paweł Lenar oraz Dawid Skrzypczak.

Spotkanie autorskie z Agnieszką Lingas-Łoniewską