W Szczytnikach Małych najmłodsi świętowali

SONY DSCMimo deszczowej aury najmłodsi wraz z całymi rodzinami świętowali Dzień Dziecka zorganizowane przez Radnego wsi Szczytniki Małe, Radę Sołecka, oraz Wiejski Ośrodek Kultury. Dzieci w sobotnie popołudnie nie narzekały na nudę, moc atrakcji i konkursów zarówno, plastycznych jak i sportowych zachęciły najmłodszych do wspólnej zabawy. Nie liczyło się kto wygra, kto przegra, najważniejsze było wspólne spędzanie czasu. Rodzice z wielkim zaangażowaniem włączyli się do wszelkich zabaw i mocno kibicowali swoim pociechom. Po zakończonych konkurencjach wszystkie dzieci otrzymały nagrody, upominki i słodkości w postaci lodów. Dla wszystkich przygotowany był poczęstunek, pajda chleba ze smalcem, gorąca i gęsta grochówa, ciasta, napoje, oraz tradycyjne kiełbaski z grilla.

W czasie imprezy odbył się wernisaż prac wykonywanych przez dzieci w świetlicy WOK Szczytniki Małe, wystawa prac połączona została z konkursem na zakończenie sezonu w ośrodku kultury. Poziom artystyczny prac, był naprawdę wysoki, jednak komisja musiała podjąć wyjątkowo ciężką decyzję wybierając trzy najbardziej utalentowane osoby.

I SONY DSCmiejsce – Błaszak Aleksandra

II miejsce – Rynnik Agata

III miejsce – Rynnik Aleksandra

 

Zwyciężczynie odebrały z rąk Zbigniewa Fedorusia – Radnego wsi Szczytniki Małe, oraz opiekuna placówki Pani Jolanty Brzyk nagrody, gratulacje, oraz życzenia dalszych sukcesów.

 

Świętowanie trwało do późnych godzin wieczornych, na parkiecie spotkały się rodziny z całej wsi doskonale bawiąc się i tańcząc przy zespole muzycznym.

 

W Szczytnikach Małych najmłodsi świętowali