105 rocznica Odzyskania Niepodległości w gminie Kunice

Wójt Gminy Kunice zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Kunice do wspólnego świętowania kolejnej rocznicy Odzyskania Niepodległości. 10 listopada w Gminnym Ośrodku kultury i Sportu w Kunicach o godz. 17.30 odbędzie się koncert pieśni patriotycznych.

W tym uroczystym  dniu swój repertuar zaprezentuje młodzież ze Studia Piosenki  oraz Kapela Kunice. Obie grupy szlifują talenty wokalne w GOKiS Kunice pod kierunkiem Pawła Lenara. Ranga święta zostanie podkreślona również przez koncert  sopranistki –  Aleksandry Lisowskiej-Gołek w duecie z tenorem- Danielem Babuśką przy  akompaniamencie  Mikołaja Potoczaka

11 listopada, punktualnie o godzinie 12.00 na skwerze przed urzędem gminy uroczyście zostanie podniesiona flaga państwowa. Maszt został wybudowany z inicjatywy mieszkańców w ramach projektu „Pod biało-czerwoną” , który ma jednoczyć nasz kraj i jego mieszkańców. Nie tylko honoruje Poległych za wolność i niepodległość naszej Ojczyzny, ale także zachęca do patriotycznych postaw i dumy z bycia Polakami. 

105 rocznica Odzyskania Niepodległości w gminie Kunice