Oferta

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kunicach

ZajęciaMiejscowośćPon.Wt.Śr.Czw.Pt.Sob.
Sekcja brydżowaKunice  18:00   
Studio piosenkiKunice  15:00   
AerobikKunice 18:00     
Sekcja szachowaKunice   15:45  
Kapela KuniceKunice 16:00    
Lotna Szkoła Komiksu Kunice    16:00 
Taniec współczesny – grupa młodszaKunice 15:30    
Taniec współczesny – grupa starszaKunice 16:30    
Zajęcia plastyczne – grupa starszaKunice   17:00  
Zajęcia plastyczne – grupa młodszaKunice  16:00   
Tenis stołowyKunice   17:45-19:45  

Wiejski Ośrodek Kultury w Bieniowicach

ZajęciaMiejscowośćPon.Wt.Śr.Czw.Pt.Sob.
ZumbaBieniowice   18:00  
AerobikBieniowice    17:50 
Zbiórka harcerskaBieniowice  17:50   
Warsztaty kulinarne*Bieniowice     12:00
Warsztaty plastyczneBieniowice 15:30    
Warsztaty muzyczno – teatralne*Bieniowice     12:00
Gry stolikoweBieniowice   15:30  
Klub młodego ekologaBieniowice  15:30   
Zajęcia ruchoweBieniowice 17:30    

 * zajęcia odbywają się co dwa tygodnie

Wiejski Ośrodek Kultury w Golance Górnej

ZajęciaMiejscowośćPon.Wt.Śr.Czw.Pt.Sob.
Warsztaty plastyczne dla najmłodszychGolanka Górna15:00
Tenis stołowy dla dzieciGolanka Górna17:00
Warsztaty plastyczno-techniczne dla dzieciGolanka Górna 16:00
Zajęcia wokaleGolanka Górna  16:30  
Zajęcia plastyczne dla młodzieżyGolanka Górna  15:00  
Zajęcia kulinarne*Golanka Górna   15:00 
Warsztaty teatralneGolanka Górna   17:00 
Warsztaty krawieckieGolanka Górna    16:00
Tenis stołowy dla dorosłychGolanka Górna    17:30

*Zajęcia kulinarne odbywają się co dwa tygodnie

Wiejski Ośrodek Kultury w Grzybianach

ZajęciaMiejscowośćPon.Wt.Śr.Czw.Pt.Sob.
Zumba grupa IGrzybiany18:00 19:00   
Zumba grupa IIGrzybiany  18:00   
Aerobik grupa IGrzybiany 19:00  19:00 
Aerobik grupa IIGrzybiany19:15  18:00  
Papierkowo – pomyśl i zróbGrzybiany 16:00    
Florystyka dla dzieciGrzybiany  16:00   
Sprawne rączki – zajęcia szydełkoweGrzybiany   16:00  
Kącik malucha – bajka czy baśńGrzybiany    16:00 
Nowoczesna Pani*Grzybiany    19:45 

 *Nowoczesna Pani – spotkanie raz w miesiącu

Wiejski Ośrodek Kultury w Jaśkowicach Legnickich

ZajęciaMiejscowośćPon.Wt.Śr.Czw.Pt.Sob.
Klub malucha*Jaśkowice Legnickie    17:00 
Gry stolikoweJaśkowice Legnickie  16:00   
Zajęcia kulinarne dla dorosłychJaśkowice Legnickie  17:00   
Robótki ręczneJaśkowice Legnickie   16:00  
Ćwiczenia dla dorosłychJaśkowice Legnickie   18:00  
Zajęcia plastyczne dla dzieciJaśkowice Legnickie    16:00 
Zajęcia kulinarne dla dzieci*Jaśkowice Legnickie     12:00
Ćwiczenia korekcyjne dla dzieciJaśkowice Legnickie 16:00      
Tenis stołowyJaśkowice Legnickie  18:00   

 * zajęcia odbywają się raz w miesiącu

Wiejski Ośrodek Kultury w Miłogostowicach

ZajęciaMiejscowośćPon.Wt.Śr.Czw.Pt.Sob.
Odrabianie lekcjiMiłogostowice14:3014:3014:3014:30
KarateMiłogostowice 16:00  
Zajęcia kulinarne*Miłogostowice   15:30
Zajęcia plastyczno – techniczne  Miłogostowice    15:00
Miłogostowice     

*Zajęcia kulinarne odbywają się w pierwszy i ostatni piątek miesiąca

Wiejski Ośrodek Kultury w Pątnowie Legnickim

ZajęciaMiejscowośćPon.Wt.Śr.Czw.Pt.Sob.
AerobikPątnów Legnicki 18:00 19:00  
Sekcja szachowaPątnów Legnicki   18:10  

Wiejski Ośrodek Kultury w Piotrówku

ZajęciaMiejscowośćPon.Wt.Śr.Czw.Pt.Sob.
Zajęcia plastyczno-technicznePiotrówek16:00     
Pracownia ceramicznaPiotrówek  16:00   
Deserowe czwartki – zajęcia kulinarne *Piotrówek   16:00  

 * zajęcia odbywają się raz w miesiącu  

Wiejski Ośrodek Kultury w Rosochatej

ZajęciaMiejscowośćPon.Wt.Śr.Czw.Pt.Sob.
Odrabianie lekcjiRosochata 14:0014:0014:0014:00 
Zabawa z muzyką (kl. I – III)Rosochata 14:15    
Studio piosenkiRosochata 15:00    
SzachyRosochata   17:00  
Mix danceRosochata 16:30    
Zumba/latinoRosochata      
AerobikRosochata  18:30 18:30 
Zajęcia plastyczneRosochata    16:00 
Sekcja gier stolikowychRosochata  16:00   
Książka moim przyjacielemRosochata     13:00
Zajęcia kulinarne dla dorosłychRosochata   16:30  
Zdrowy kręgosłupRosochata   18:00  

Wiejski Ośrodek Kultury w Spalonej

ZajęciaMiejscowośćPon.Wt.Śr.Czw.Pt.Sob.
KarateSpalona16:30   16:00  
AerobikSpalona18:15 18:15   
Warsztaty teatralneSpalona 16:30    
ZumbaSpalona 19:00    
Tenis stołowySpalona     
Warsztaty kulinarne dla dzieciSpalona 16:00    
Warsztaty kulinarne dla dorosłych*Spalona   12:30  
Praca z książkąSpalona  12:00   
Warsztaty czytelnicze dla dzieciSpalona   16:00  
Warsztaty plastyczno-techniczne dla dzieciSpalona    16:00 

*Warsztaty kulinarne dla dorosłych odbywają się raz w miesiącu

Wiejski Ośrodek Kultury w Szczytnikach Małych

ZajęciaMiejscowośćPon.Wt.Śr.Czw.Pt.Sob.
Odrabianie lekcjiSzczytniki Małe 14:1514:1514:15 11:15
Pastelowy Świat – zajęcia plastyczneSzczytniki Małe   17:00   
Akwarelą malowane Szczytniki Małe 15:30    
Markowe planszówki Szczytniki Małe 17:00    
Akademia twórczych działań – zajęcia kulinarne Szczytniki Małe     15:00
Piórem pisane -zajęcia z książką i pisakiem Szczytniki Małe 15:15    
W krainie dźwięku – zajęcia muzyczne Szczytniki Małe   18:00 15:00

Wiejski Ośrodek Kultury w Szczytnikach Nad Kaczawą

ZajęciaMiejscowośćPon.Wt.Śr.Czw.Pt.Sob.
Odrabianie lekcjiSzczytniki nad Kaczawą 14:0014:00 14:00 
Warsztaty czytelniczeSzczytniki nad Kaczawą 15:00    
„Uczę się i poznaję przez zabawę”Szczytniki nad Kaczawą  16:30   
Warsztaty muzyczneSzczytniki nad Kaczawą   14:30  
„Ćwiczymy na zdrowy kręgosłup”Szczytniki nad Kaczawą  19:00   
Florystyka dla dzieciSzczytniki nad Kaczawą    15:30 
Zajęcia kulinarne dla dzieci*Szczytniki nad Kaczawą     12:00
Koło Gospodyń WiejskichSzczytniki nad Kaczawą      

* Zajęcia kulinarne dla dzieci odbywają się w drugą i ostatnią sobotę miesiąca

Wiejski Ośrodek Kultury w Ziemnicach

ZajęciaMiejscowośćPon.Wt.Śr.Czw.Pt.Sob.
Gry stolikowe i zabawy ruchoweZiemnice 17:15    
Zajęcia plastyczneZiemnice  17:15   
Zakręcone literki – klub miłośników książekZiemnice   17:15  
Zrób to sam – zajęcia techniczneZiemnice    17:15 
Zajęcia kulinarneZiemnice     12:00
ZumbaZiemnice  18:30