Wracamy do normalności!

10 lipca Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kunicach otwiera swoje placówki i rozpoczyna normalną pracę zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi.

Na ten dzień czekają mali i duzi mieszkańcy gminy Kunice. Czekają także pracownicy GOKiS-u – stęsknieni za normalną działalnością w swoich wiejskich ośrodkach kultury, za gwarem na salach, za zajęciami z młodzieżą i współpracą z dorosłymi. Ten rok jest wyjątkowy, ale powrót do normalności może nastąpić, pod warunkiem, że będziemy przestrzegać zasad profilaktyki. GOKiS zadba o niezbędne procedury i środki, aby zachować bezpieczeństwo podczas zajęć.

W maju  otwarto biblioteki, od czerwca prowadzone są zajęcia wokalne, działa także sekcja brydża sportowego, a teraz przyszedł czas na otwarcie placówek i powrót do normalnej działalności.

Lato z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu zapowiada się jak zwykle interesująco. Już 13 lipca rozpocznie się pierwszy turnus półkolonii, na drugi trzeba będzie poczekać do sierpnia. W sumie zaplanowano zorganizowany wypoczynek dla 70 dzieci. Poza tym przygotowane są atrakcyjne zajęcia i wycieczki w placówkach, w planie jest organizacja mniejszych imprez plenerowych. Na ten moment nie można myśleć organizacji festiwali, ale dobrej muzyki w kameralnym gronie nie zabraknie. Już dziś zapraszamy na koncerty on-line z siedziby. Już 17lipca(piątek) godz.19.00 transmitowany na żywo będzie drugi z kolei. Po szantach inny gatunek muzyki. Tym razem zaprezentuje się znany legnicki artysta Tadeusz Olchowski, ale o tym napiszemy niebawem.

Wracamy do normalności!