Wielka Majówka Kunicka

Sezon plenerowych imprez majówkowych w gminie Kunice tradycyjnie jak co roku w ostatni weekend majowy zakończy Wielka Kunice Majówka. 25 maja nad przepięknym i malowniczym kunickim jeziorem swoje talenty zaprezentują uczniowie szkół z terenu całej gminy Kunice. Na muzyczną podróż po największych przebojach zespołu Maanam zabierze wszystkich zespół Raz 2 – Tribute to Maanam, formację tworzą Ania Łukaszów (wokal), Tomek Nemochód (gitara elektryczna), Marcin Zychal (gitara elektryczna), Sławek Kosmala (gitara basowa) oraz Wojtek Obajda. Pomysł na powstanie zespołu grającego utwory Maanamu powstał za sprawą wokalistki, która od zawsze uwielbiała śpiewać energetyczne utwory Kory Jackowskiej. 

Gwiazdą tegorocznej Wielkiej Majówki w Kunicach będzie MESAJAH. Manuel Rengifo Diaz jest autorem zupełnie nowej jakości na polskiej scenie muzycznej. Energia która towarzyszy każdemu występowi muzyka jest niesamowita to dzięki niej potrafi on porwać publiczność, która bawi się do ostatniego dźwięku. Niepowtarzalna barwa głosu, jak również wielka przebojowość zapewniły mu możliwość występów na największych imprezach muzycznych. Swoją przygodę sceniczną rozpoczął jako członek zespołu Natural Dread Killaz w roku 2005. W roku 2008 zdecydował się na karierę solową wydając pierwszy samidzielny album „Ludzie Prości”. Utwór „Każdego dnia”, który promował płytę do dziś pozostaje wielkim przebojem nie tylko dla fanów reggae.

Wielka Majówka Kunicka jest doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu, w przepięknym miejscu jakim jest jezioro kunickie. Organizatorzy zapewnią najlepszą zabawę i wiele atrakcji, nie tylko muzycznych. 

https://www.youtube.com/watch?v=UFtiurXEgaQ

Wielka Majówka Kunicka