Gmina Kunice, w ramach Dolnośląskiej Olimpiady Sportowej, organizuje Regaty Żeglarskie.
Zawody przeprowadzone zostaną 30 maja na Jeziorze Kunickim. Uczestnikami regat mogą być załogi złożone z mieszkańców gminy (przynajmniej jedna osoba musi posiadać uprawnienia żeglarskie).
Zapisy będą prowadzone w dniu regat od godz. 8.30.
Szczegóły w regulaminie regat.
Zapraszamy

Dolnośląska Olimpiada Sportowa


