Wielka Kunicka Majówka

25 maja o godzinie 14.00 startuje przed Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Kunicach kolejna kultowa impreza – Wielka Kunicka Majówka. Na wydarzenie zaprasza Wójt Gminy Kunice –Krzysztof Błądziński oraz GOKiS Kunice.
         Od lat to wydarzenie kulturalne przyciąga nie tylko wielu mieszkańców, ale również wszystkich ludzi, którzy lubią dobrą muzykę i relaks nad malowniczym jeziorem. Tym, co wyróżnia Kunicką Majówkę  spośród innych imprez w plenerze, jest świetna atmosfera, możliwość spróbowania doskonałych dań przygotowanych przez koła gospodyń wiejskich, bezpłatna strefa zabaw na dmuchańcach, możliwość wzięcia udziału w warsztatach artystycznych i przede wszystkim występy artystyczne. Program Wielkiej Kunickiej Majówki, jak zwykle, obfituje w zespoły, które swą popularnością osiągnęły szczyt. W tym roku nad jeziorem wystąpi zespół Golden Life – gdańska kapela, która powstała 1988 roku. Zespół wydał 11 albumów, a ich utwory niejednokrotnie zajmowały pierwsze miejsce na liście radiowej Trójki. Artyści śpiewają „Oprócz błękitnego nieba, nic mi więcej nie potrzeba”. To na pewno jest zagwarantowane, ale organizatorzy zapełnili program jeszcze wieloma występami. Obok tuzów dobrego rocka pojawi się jeszcze Zenek Kupatasa (szerszej publiczności znany z występów w kapeli KABANOS )oraz legnicka grupa Diler. Majówka Kunicka jest także okazją do zaprezentowania dorobku lokalnych artystów. Przed publicznością wystąpi Kapela Kunice, wokaliści ze Studia Piosenki, które działa w GOKiS Kunice oraz najmłodsi, czyli uczniowie szkół z terenu Gminy Kunice.

Bogaty program, idealne miejsce i moc atrakcji to najważniejsze powody, dla których warto być na Wielkiej Kunickiej Majówce.

Wielka Kunicka Majówka