Święty Mikołaj odwiedzi dzieci w gminie Kunice

Święty Mikołaj nieodzownie kojarzy się z Laponią, a ściślej z Rovaniemi, gdzie podobno spędza cały rok i pracuje ciężko, by w grudniu móc sprawić wszystkim milusińskim niespodziankę i w tajemniczy sposób dostarczyć im prezenty . W podróży do grzecznych dzieci Świętemu towarzyszą elfy i wraz z całą świtą porusza się zazwyczaj saniami zaprzężonymi w renifery. W workach znajdują się upominki dla tych, którzy wzorowo wykonywali swoje obowiązki, byli dobrzy i potrafili cieszyć się z tego, co mają.

Czy tak będzie w tym roku? Oczywiście. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu jest w stałym kontakcie z Mikołajem i zapewnia, że dotrze on do każdego grzecznego dziecka w gminie. W określonych dniach i godzinach dzieci muszą być bardzo czujne i uważnie wypatrywać oczekiwanego Gościa oraz nasłuchiwać radosnych dźwięków.

Ponieważ Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kunicach stale współpracuje ze Świętym Mikołajem, to wszelkich informacji można zasięgnąć właśnie tu oraz we wszystkich placówkach. Niezależnie od tego, w jaki sposób dotrze do Was Święty Mikołaj, życzymy Wam, aby te dni upłynęły w uśmiechu i radości, bo nie same upominki, a stworzona pozytywna i już świąteczna atmosfera liczy się najbardziej.

Więcej szczegółów w świetlicach! Zapraszamy

Święty Mikołaj odwiedzi dzieci w gminie Kunice