BINGO!

Chcieliśmy podzielić się z Wami pomysłem na ciekawe spędzenie czasu. Gra w BINGO jest dobra zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

Zasady gry w BINGO są bardzo proste. Każdy z graczy otrzymuje kartę z kombinacją numerków w kwadratach. Gra polega na zaznaczeniu numerków które są losowane przez graczy. Jeśli wylosowano cyfrę „6” i któryś z graczy na swojej planszy ma „szóstkę” to skreśla ten kwadrat.

Wygrywa grę ten uczestnik zabawy który pierwszy ułoży na swojej kartce jakiś kształt ze skreślonych kwadratów. Przykładowo linia skośna, kreska pionowa, albo jeśli zawodnicy ustalą, że wystarczy po prostu trafić jako pierwszy 5 kwadratów.

Zabawa jest bardziej interesująca kiedy przykładowo gracze mają po 3 i więcej kart z numerkami i ustalimy że po wylosowaniu liczymy do 10 i tyle jest tylko czasu na zaznaczenie kwadratu.

Przygotowaliśmy puste plansze, które zawodnicy wspólnie mogą wypełnić cyframi, ułatwiając przygotowanie zabawy przygotowaliśmy do wydrukowania i wycięcia numerki od 1-60. Wycięte numerki najlepiej jest wrzucić do jakiejś miski, bądź naczynia z którego będziemy mogli losować.

MIŁEJ ZABAWY !

BINGO!