VI Festiwal Reggae Nad Jeziorem już 26 sierpnia

Po raz szósty w ostatni weekend sierpnia Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kunicach organizuje Festiwal Reggae Nad Jeziorem. Nad przepięknym i malowniczym akwenem w Kunicach będą rozbrzmiewać rytmy prosto z serca gorącej Jamajki. Lista wykonawców tegorocznego festiwalu już jest zamknięta, będziemy ich prezentować co tydzień i przybliżać ich twórczość.
W sobotę 26 sierpnia będziemy mogli usłyszeć na terenie dawnego ośrodka LOK-u niezwykle klimatyczne brzmienia, łączące elementy jamajskiej muzyki ludowej z rytmami soulu i bluesa. Festiwal Reggae nad Jeziorem Kunickim jest niesamowicie klimatyczną imprezą, co rok do Kunic Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza najbardziej znane polskie grupy grające muzykę reggae. Tegoroczny festiwal rozpocznie się występem dobrze znanego Zielonego Groszku, muzyka zespołu wymyka się wszelkim klasyfikacjom. Ich Reggae ubarwione jest elementami rytmów bałkańskich, a także mocnych rockowych brzmień.

Następnie na scenie pojawi się Draggy & Bielat Sound, którzy grają reggae/ dancehall/ hip-hop. Draggy nagrał utwór Doceń to co masz z legniczanką – Nikolą Wardą.

Na festiwalu dobrze bawią się całe rodziny, a to wszystko dzięki niesamowitej scenerii, a kiedy do scenerii doda się muzykę przy której bawić się może zarówno dorosły, jak również młodszy widz wtedy mamy zapewnioną wyśmienitą zabawę do samego rana.

 

 

VI Festiwal Reggae Nad Jeziorem już 26 sierpnia