Festyny rodzinne w gminie Kunice

Z okazji Dnia Dziecka 3 czerwca zapraszamy na cztery festyny rodzinne.

 

 

Wiejski Ośrodek Kultury w Golance Górnej, wraz z Radą Sołecką zapraszają wszystkich do wspólnej zabawy. Dla dzieci przygotowane będą gry i zabawy które przeprowadzą harcerze. Chętne dzieci będą mogły pomalować twarze, odbędzie się również loteria fantowa. Nie zabraknie tego co najmłodsi uwielbiają czyli waty cukrowej, oraz gofrów. Dla wszystkich przygotowany będzie grill, a zakończy imprezę zabawa taneczna pod chmurką.

Festyn rozpocznie się o godzinie 16:00.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiejski Ośrodek Kultury w Szczytnikach Małych wraz z Radą Sołecką zapraszają od godziny 16:00 całe rodziny na festyn z okazji Dnia Dziecka. Najmłodsi mieszkańcy będą bawić się na przygotowanych dla nich konkursach i zabawach z nagrodami, nie zabraknie atrakcji dla dorosłych. Tradycyjnie wszyscy spotkają się na wspólnym grillu, do tańca zagra zespół „Set”.

 

 

 

 

 

 

 

Wiejski Ośrodek Kultury w Bieniowicach wraz z Radą Sołecka wsi Bieniowice zapraszają wszystkich na godzinie 16:00 na wspólne spędzenie czasu podczas festynu rodzinnego. Dla dzieci przygotowanych będzie wiele ciekawych atrakcji. Festyn zakończy wspólna zabawa taneczna z Dj-em.

 

 

 

 

 

 

Festyny rodzinne w gminie Kunice