Dni Dziecka w Rosochatej, Jaśkowicach i Golance

30 maja na Dzień Dziecka w Rosochatej zapraszają Wiejski Ośrodek Kultury w Rosochatej, Sołtys oraz Rada Sołecka. Od godziny 16:00 na terenie rekreacyjno-sportowym na najmłodszych czekać będą dmuchańce, konkursy, pyszny poczęstunek, wspólne grillowanie oraz warsztaty plastyczne.

1 czerwca na Piknik Rodzinny w Golance Górnej zapraszają Wiejski Ośrodek Kultury, Sołtys i Rada Sołecka. O godzinie 10:00 odbędzie się wspólne sprzątanie lasu. Sama impreza rozpocznie się o godzinie 15:00 na „placu pod lasem”. Będzie mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, popcorn i wata cukrowa. Odbędą się pokazy strażackie, nie zabraknie oczywiście pysznego jedzenie i wspólnego grillowania. Wieczorem do tańca zagra DJ.

Na Dzień Dziecka 1 czerwca od godziny 15:30 na placu zabaw w Jaśkowicach Legnickich zapraszają Wiejski Ośrodek Kultury, Sołtys oraz Rada Sołecka wsi Jaśkowice Legnickie. Dla rodzin zorganizowane będą liczne atrakcje, gry terenowe, konkurencje sportowy i festiwal kolorów. Nie zabraknie pyszności, o niektóre trzeba będzie trochę powalczyć ponieważ organizatorzy przygotują piniatę.

Dni Dziecka w Rosochatej, Jaśkowicach i Golance