Powitanie Lata w gminie Kunice

W najbliższą sobotę 25 czerwca w Bieniowicach oraz w Rosochatej odbędą się dwie imprezy rozpoczynające sezon letni w Gminie Kunice. Od godziny 15:00 Radny wsi Bieniowice, Rada Sołecka oraz Wiejski Ośrodek Kultury zapraszają na Powitanie Lata na terenie rekreacyjno-sportowym w Bieniowicach. Na najmłodszych czekać będzie moc atrakcji, olbrzymi dmuchaniec, popcorn, gry i zabawy, poczęstunek oraz wspólne grillowanie. Dla dorosłych od godziny 19:00 odbędzie się zabawa taneczna pod chmurką.

Również o godzinie 15:00 rozpocznie się w Rosochatej na terenie rekreacyjno-sportowym Powitanie Wakacji z mnóstwem atrakcji dla dzieci. Na wydarzenie zapraszają Wiejski Ośrodek Kultury w Rosochatej, Sołtys, Rada Sołecka, Koło Gospodyń Wiejskich „Rosochatki”. Dla małych mieszkańców Rosochatej odbędą się pokazy sprzętu strażackiego oraz pierwszej pomocy. Nie zabraknie przyjemności jak wata cukrowa, pyszny poczęstunek, mega bańki mydlane i dmuchańce.

W najbliższy weekend Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kunicach zaprasza na dwa wydarzenia. W sobotę tj. 2 lipca odbędą się dwie imprezy rozpoczynające sezon letni w Gminie Kunice.

Od godziny 13:00 Wiejski Ośrodek Kultury w Rosochatej zaprasza na „Bezpieczne Wakacje”, w programie przewidziane są konkursy rysunkowe, pokazy sprzętu strażackiego, rozmowy z dziećmi i młodzieżą na temat zachowania w czasie wakacji, oraz ćwiczenia pierwszej pomocy. Podczas całego wydarzenia grupa „Nibylandia” przeprowadzać będzie konkursy i zabawy dla dzieci. Na wszystkich uczestników czekać będzie poczęstunek, oraz wspólny grill. Na godzinę 19:00 przewidziane jest ognisko, oraz zabawa taneczna.

Wiejski Ośrodek Kultury w Szczytnikach Nad Kaczawą zaprasza wszystkich na przywitanie wakacji. Od godziny 15:00 na dzieci będą czekać gry, zabawy, oraz konkursy. O 20:00 rozpocznie się zabawa taneczna, dla wszystkich zagra zespół „Set”.

Powitanie Lata w gminie Kunice