Wielka Majówka Kunicka cz2

Kolejna Wielka Majówka Kunicka przeszła do historii. W drugiej części imprezy dla fanów rocka zagrał zespół „Kuśka Brothers” , grupa złożona z 5 muzyków o olsztyńskich korzeniach i zdecydowanie punkowym nastawieniu do świata. Mix melodyjnego rocka, przewrotnych tekstów i dobrego humoru sprawił, że atmosfera nad Jeziorem Kunickim stała się gorąca mimo niesprzyjającej temperatury. Specyficzny kontakt z widzami przypadł do gustu rozgrzanej publiczności.

Wielu z nas wychowało się na piosenkach formacji „Róże Europy”. Fani usłyszeli bardziej i mniej znane kawałki. Nie zabrakło oczywiście największego hitu kapeli. Kiedy ze sceny publiczność usłyszała „Jedwab”, wszyscy żywiołowo zareagowali, jak na taki gigant muzyczny przystało. Od 1992 roku nie udało im się zagrać koncertu bez tego utworu. Nie mogło go także zabraknąć w repertuarze kunickiego koncertu.

Finał imprezy to występ kultowego zespołu „Kobranocka”. Oczywiście i w tym przypadku w Kunicach zabrzmiały takie rockowe szlagiery jak „Ela, czemu się nie wcielasz”, „I nikomu nie wolno się z tego śmiać” i oczywiście „Kocham cię jak Irlandię”. Publiczność fantastycznie reagowała na każdy kolejny utwór, wtórując artystom.  

To był wieczór pełen dobrej energii i dobrego polskiego rocka.

Wielka Majówka Kunicka cz2