Majówkowy weekend w gminie Kunice

Integracja, animacja i dobra zabawa w czasie majowego weekendu w gminie Kunice – majówki w Spalonej, Grzybianach i Rosochatej.

21 maja od godz. 16.00 w Spalonej, w Rosochatej i Grzybianach od godz. 15.30 mieszkańcy gminy Kunice będą bawić się na majowych imprezach.

Wraz z początkiem maja i piękną słoneczną aurą w gminie Kunice rozpoczął się sezon majówek, które są przede wszystkim okazją do integracji międzypokoleniowej mieszkańców. W imprezach plenerowych uczestniczą zarówno dzieci, jak i dorośli, ponieważ organizatorzy dbają o atrakcje zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszej „młodzieży”. Do organizacji tych wydarzeń włączają się wiejskie ośrodki kultury, rady sołeckie, sołtysi, radni oraz mieszkańcy. Wspólna praca przy przedsięwzięciu jest także okazją do integracji, rodzenia się nowych pomysłów i inicjatyw, które owocują w następnych wydarzeniach.

21 maja od godziny 16.00 na majówkę integracyjną zapraszamy do Spalonej. W programie:animacje dla dzieci, dmuchańce, integracyjne grillowanie, zabawa taneczna z DJ-em, W ten sam dzień, również o 16.00 na terenie rekreacyjno-sportowym w Grzybianach odbędzie się tradycyjna już „Majówka Sąsiedzka”. Gry i zabawy dla dzieci, rodzinne plenerowe malowanie, rozgrywki sportowe o „nagrodę sołtysa”, a na koniec wspólne biesiadowanie  i zabawa taneczna z zespołem „Triada” to oferta na miłe popołudnie z mieszkańcami Grzybian. W Rosochatej godzinie 15.30 rozpocznie się majowe spotkanie pod tytułem „Wytańcz i wymaluj swoje marzenia”. W programie imprezy organizatorzy przewidzieli: konkursy i zabawy dla dzieci, tańce z instruktorem, malowanie twarzy, banki mydlane, darmowy popcorn oraz wspólne grillowanie.

Ten weekend będzie na pewno udaną rozgrzewką przed Wielką Kunicką Majówką, która pełna atrakcji czekać będzie na ostatnią sobotę majówkowego szaleństwa.

Majówkowy weekend w gminie Kunice