Obchody Święta Niepodległości w gminie Kunice

103 Rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu będzie świętowana z takim samym szacunkiem, jak okrągłe rocznice, Ponieważ każda taka data zasługuje na szczególną oprawę . W tym roku zapraszamy na koncert patriotyczny przygotowany przez mieszkańców naszej gminy  – wokalistki ze Studia Piosenki i  Kapelę Kunice oraz gościa specjalnego – Kapelę Drewutnia, która może poszczycić się znaczącym dorobkiem artystycznym.  Świętowanie przez śpiewanie staje się już tradycją naszej gminy. Wielokrotnie spotykaliśmy się na wieczorach patriotycznych w Spalonej, a tym razem zapraszamy do Kunic. W programie obchodów tego uroczystego dnia znajdą się pieśni z różnych okresów historycznych, w których niepodległość Polski była zagrożona lub nie mieliśmy jej wcale. Popłyną więc ze sceny dźwięki pieśni legionowych, partyzanckich, o miłości do ojczyzny oraz ballady Jacka Kaczmarskiego. Zakończeniem uroczystości będzie degustacja Tortu dla Niepodległej.

Zapraszamy serdecznie 11 listopada 2021 r. do sali GOKiS Kunice o godzinie 17.30.

Obchody Święta Niepodległości w gminie Kunice