Najprawdziwszy z prawdziwych Mikołajów odwiedzi gminę Kunice

Święty Mikołaj nieodzownie kojarzy się z Laponią, a ściślej z Rovaniemi, gdzie podobno spędza cały rok i pracuje ciężko, by w grudniu móc sprawić wszystkim milusińskim niespodziankę i w tajemniczy sposób dostarczyć im prezenty . W podróży do grzecznych dzieci  Świętemu towarzyszą elfy i wraz z całą świtą porusza się zazwyczaj saniami zaprzężonymi w renifery. W workach znajdują się upominki dla tych, którzy wzorowo wykonywali swoje obowiązki, byli  dobrzy i potrafili cieszyć się z tego, co mają.

Czy tak będzie w tym roku? Oczywiście. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu jest w stałym kontakcie z Mikołajem i zapewnia, że dotrze on do każdego grzecznego dziecka w gminie. W określonych dniach i godzinach  dzieci muszą być bardzo czujne i uważnie wypatrywać oczekiwanego Gościa  oraz nasłuchiwać radosnych dźwięków.

Ponieważ GOKiS Kunice stale współpracuje ze Świętym Mikołajem, to wszelkich informacji można zasięgnąć właśnie tu oraz we wszystkich placówkach. Szczegóły także na stronie www.gokis-kunice.pl i na facebooku GOKiS Kunice.

Niezależnie od tego, w jaki sposób dotrze do Was Święty Mikołaj,  życzymy Wam, aby te dni upłynęły w uśmiechu i radości, bo nie same upominki, a stworzona pozytywna i już świąteczna atmosfera liczysię najbardziej.

Najprawdziwszy z prawdziwych Mikołajów odwiedzi gminę Kunice