Tadeusz Olchowski Recital online

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kunicach zaprasza na kolejne wydarzenie on-line. 17 lipca o godzinie 19:00 z autorskim recitalem – „Przyciemnione lustra” wystąpi Tadeusz Olchowski. Podczas koncertu będzie obecna publiczność, jednak z powodu nałożonych obostrzeń ilość miejsc jest ograniczona. W siedzibie GOKiS-u będzie do odebrania pula darmowych wejściówek na to muzyczne wydarzenie.

Tadeusz Olchowski jest legniczaninem, absolwentemWydziału Wychowania Muzycznego Zielonogórskiej WSP. Po studiach koncertował na kontraktach muzycznych po Krajach Bliskiego Wschodu. W roku 2014 Tadeusz Olchowski zdobył II nagrodę Srebrny Klucz na Ogólnopolskim Festiwalu im. Jonasza Kofty „Moja Wolności”  w Warszawie. Po otrzymaniu Złotego Klucza -Nagrody Głównej Festiwalu –Tadeusz Olchowski w końcu poczuł wiatr w żagle i stworzył autorskie piosenki.

W 2018 roku artysta z utworem pt. „Janusze” otrzymał nagrodę za najlepszy tekst piosenki w konkursie zorganizowanym przez ZAiKS i Polskie Radio, co zapoczątkowało współpracę z Agencją Muzyczną Polskiego Radia. W przygotowaniu jest pierwsza płyta artysty.

Tadeusz Olchowski Recital online