II Turniej Układania Puzzli już w sobotę

Wiejski Ośrodek Kultury w Golance Górnej wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu zapraszają na II Turniej Układania Puzzli „Zostań mistrzem puzzli”. Turniej przeznaczony jest dla wszystkich dzieci z klas 1-6 szkoły podstawowej z terenu gminy Kunice. Ideą turnieju jest popularyzacja układania puzzli, jako ciekawej formy spędzania wolnego czasu. Celem zawodów jest rozwijanie kreatywności dzieci oraz zwiększenie ich umiejętności manualnych, umysłowych i estetycznych. Puzzle należą do kategorii gier umysłowych które rozwijają pamięć, spostrzegawczość i umiejętności kojarzenia. Układanie puzzli jest doskonałym treningiem dla umysłu dzieci, poprawiają one koordynację między ręką, a okiem, ćwiczą wzrok jak również wyobraźnię dziecka.

Zawody odbędą się 20 października, o godzinie 15:00 w sali Wiejskiego Ośrodka Kultury w Golance Górnej. 

Turniej podzielony będzie na dwa etapy. W pierwszym etapie udział biorą wszystkie drużyny, sześć drużyn które w najkrótszym czasie ułożą swoje zestawy puzzli przechodzi do drugiego etapu w którym uczestnicy walczą o miejsce w finale. Na zwycięzców czekać będą ciekawe nagrody i tytuł Mistrza Układania Puzzli.

 

Więcej informacji o konkursie w świetlicach Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kunicach oraz pod numerem telefonu 797-397-036

II Turniej Układania Puzzli już w sobotę