Majówki w gminie Kunice

Dwie imprezy odbędą się w gminie Kunice w czasie majowego długiego weekendu.

2 maja w Rosochatej Wiejskie Ośrodek Kultury zaprasza na wspólną zabawę, która odbędzie się na obiekcie rekreacyjnym. Dla dzieci przewidzianych jest wiele zabaw i konkursów, start imprezy o godzinie 16:00. Imprezę zakończy zabawa taneczna z DJ-em.

3 maja Zarząd Gminny Ochotniczej Straży Pożarnej Kunice, wraz z Wiejskim Ośrodkiem Kultury w Miłogostowicach zapraszają na coroczna strażacką Majówkę. Wydarzenie rozpocznie się mszą św. polową o godzinie 14:00. Po mszy wszyscy spotkają się na wspólnym biesiadowaniu, a na najmłodszych czekać będzie wiele atrakcji. Jak przystało na strażacką imprezę odbędzie się pokaz sprzętu strażackiego. Na zakończenie przy muzyce zespołu Set odbędzie się zabawa taneczna pod chmurką. Na imprezę zaprasza Rada Sołecka wsi Miłogostowice oraz Zarząd Gminny OSP.

6 maja na boisku w Grzybianach na majówce na wesoło i przy grillu bawić się będą mieszkańcy tej wsi. W programie wiele atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Impreza rozpoczyna się o godzinie 16:00. od 19:00 do 23:00 zabawa „pod chmurką” dla dorosłych, do tańca zagra zespół „Triada”.

 

Majówki w gminie Kunice