Kibicujmy razem UEFA EURO 2016

polska portugalia ban
Biało-Czerwoni awansowali do ćwierćfinału Euro 2016 po historycznym meczu z reprezentacją Szwajcarii, bez wątpienia był to najważniejszy mecz naszej drużyny od kilkudziesięciu lat. Takich nerwów i dramaturgi nikt podejrzewał. Do ostatniej sekundy spotkania wszyscy polscy kibice wstrzymywali oddech, jednak rzuty karne zadecydowały o wygranej Biał0-Czerwonych. Polacy są w gronie 8 najlepszych drużyn Mistrzostw Europy 2016!

Przeciwnikiem naszej drużyny na stadionie w Marsylii w najbliższy czwartek będzie reprezentacja Portugalii, która przeszła do ćwierćfinału dzięki wygranej z Chorwacją w ubiegłą sobotę. Mimo że w czwartkowym meczu faworytem są Portugalczycy to polskie serca liczą na to że właśnie nasza drużyna awansuje do półfinału.

 

Serdecznie zapraszamy na wspólne kibicowanie !

30 czerwca 2016

Start o godzinie 20:00

GOKiS Kunice, Słoneczna 11

Barwy narodowe obowiązkowe !!

Polska Portugalia

Kibicujmy razem UEFA EURO 2016